Blíží se fotografická soutěž Jeskynní pohár

SONY DSC

V rámci soutěžního festivalu Blanenský čtyřlístek, který se odehraje v Dělnickém domě v Blansku 19. – 21. března 2019, je opět připravena také fotografická soutěž pro širokou veřejnost. Již podruhé tak doplní barmanskou soutěž pro střední školy, prezentační soutěž pro školy základní a letos také odbornou soutěž pro studenty oboru Cestovní ruch na pořádající škole – Střední škole cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o. Blansko.

Do fotografické soutěže s názvem Jeskynní pohár 2019 se mohou přihlásit všichni obyvatelé našeho regionu, kteří disponují kvalitními záběry zdejších turisticky atraktivních míst, případně akcí, které se v našem okolí realizují (jeskyně, kulturní a technické památky, přírodní zajímavosti, zajímavosti z ubytovacích a stravovacích zařízení, momentky ze společenských a sportovních akcí apod.). Stačí splnit základní kritéria – technickou kvalitu fotografie pořízené v regionu Moravský kras a okolí a dodat 1 ks výtisku fotografie ve formátu A3. Pokud jde o konkrétní obsah snímku, téma je volné. V úterý 19. března pak budou slavnostně vyhlášeni a oceněni autoři tří nejúspěšnějších fotografií, které vybere komise složená z pořadatele, odborné i laické veřejnosti a města Blanska, které nad projektem převzalo záštitu.

Zveme všechny, kteří rádi zachycují kouzlo okamžiku prostřednictvím svého fotoaparátu nebo telefonu, k účasti a těšíme se na krásné záběry našeho regionu. Věříme, že zveřejnění výběru ze zaslaných fotografií (na internetu i formou expozice) opět potvrdí, v jak zajímavé oblasti žijeme, a že stojí za to Moravský kras a okolí navštívit. Podrobnosti o soutěži a registrační formulář najdete na https://www.cergas-bk.cz/aktivity-skoly/soutezni-festival-blanensky-ctyrlistek.

Martin Jaglář, manažer soutěže

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.