Různé

Sem můžete formou komentářů zařazovat soukromé inzeráty. Připojte také kontakt na sebe v podobě emailu nebo telefonu.
Inzeráty sem vložené nevyjdou v tištěné verzi Monitoru! V případě žádosti o zveřejnění řádkové inzerce v novinách ji zašlete na náš email.

163 komentářů: „Různé

 • 20.7.2020 (14.47)
  Permalink

  Dobrý den, hledáme dlouhodobí podnájem v Blansku JM. kraj. 2+1-2+kk. Max do 12 500kč za měsíc . Nejlépe v nejvyšším patře bytového domu, není podmínkou. Nebo RD kde bychom bydleli samy. K nastěhování od konce září – listopad, jen částečně vybaven. Děkujeme za info i nabídky do SZ. nebo tel 608377812

  Reagovat
 • 8.6.2020 (8.35)
  Permalink

  Žena 39 let, hledám přítele k vážnému seznámení. Mobil 723 528 743.

  Reagovat
 • 22.1.2020 (14.02)
  Permalink

  Věnuji místnímu chovateli samce kakarikiho rudočelého, klasickou zelenou formu, cca 2,5 měsíce starého – pořízen byl jako ručně dokrmovaný, bohužel začal poslední dobou kousat, proto dávám kvůli dětem pryč..

  Reagovat
 • 13.8.2019 (12.32)
  Permalink

  Hledám osobního asistenta z Blanska nebo blízkého okolí na příležitostné jednodenní případně i vícedenní akce (koncerty, festivaly, výlety, dovolenou, sportovní turnaje…) nebo i na občasnou krátkodobou či dlouhodobou výpomoc v domácím prostředí. Domluva jako přivýdělek, zaplacení daných akcí nebo i dlouhodobý přivýdělek či částečný úvazek. Jsem vozíčkář, mentálně v pořádku, který potřebuje plnou asistenci druhé osoby při všech osobních úkonech. Zaučení jisté v domácím prostředí, možno vše vyzkoušet a na všem se domluvit.
  Požaduji pokud možno řidičský průkaz, spolehlivost, ochotu, schopnost vykonávat ošetřovatelské věci (osobní hygiena, koupání, oblékání, přesuny…). Bylo by dobré si také aspoň trošku vyhovovat (nejlépe společné zájmy). V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o setkání a pohovor pište na asistent-vozickare@centrum.cz. Děkuji

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..