Sobota, 15 června, 2024

Různé

Sem můžete formou komentářů zařazovat soukromé inzeráty. Připojte také kontakt na sebe v podobě emailu nebo telefonu.
Inzeráty sem vložené nevyjdou v tištěné verzi Monitoru! V případě žádosti o zveřejnění řádkové inzerce v novinách ji zašlete na náš email.

173 komentářů: „Různé

 • Nabízím brigádu – úklid. Vhodné pro studující, ženu na MD nebo aktivního důchodce. Bližší informace na tel. 720 611 700, prosím jen SMS, ozvu se zpět.

  Reagovat
 • Hledám osobního asistenta/asistentku na příležitostnou jednodenní případně i vícedenní výpomoc nebo i na stálou dlouhodobou péči v domácím prostředí. Jsem vozíčkář (36), mentálně v pořádku, který potřebuje plnou asistenci druhé osoby při všech osobních úkonech. Zaučení jisté v domácím prostředí, možno vše vyzkoušet a na všem se domluvit. Pro stálou dlouhodobou péči nabízím i možnost zázemí a společného bydlení bez pronájmu v rodinném domě (město Blansko).
  Požaduji pokud možno řidičský průkaz, spolehlivost, ochotu, pro dlouhodobou spolupráci schopnost vykonávat ošetřovatelské věci v čistém domácím prostředí (osobní hygiena, koupání, oblékání, přesuny…). Bylo by dobré si také aspoň trošku vyhovovat (nejlépe společné zájmy – počítač, TV, zahrada, domácí práce, příroda, občasné výlety…). V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o setkání nebo on-line pohovor pište na asistent-vozickare@centrum.cz. Děkuji

  Reagovat
 • SS 51 let hleda pritelkyni do 50 let,165cm,nejlepe Boskovicko,neni podminkou. tel.733183426 po 16 hodine

  Reagovat
 • Dobrý den, hledáme dlouhodobí podnájem v Blansku JM. kraj. 2+1-2+kk. Max do 12 500kč za měsíc . Nejlépe v nejvyšším patře bytového domu, není podmínkou. Nebo RD kde bychom bydleli samy. K nastěhování od konce září – listopad, jen částečně vybaven. Děkujeme za info i nabídky do SZ. nebo tel 608377812

  Reagovat
 • Žena 39 let, hledám přítele k vážnému seznámení. Mobil 723 528 743.

  Reagovat
 • Věnuji místnímu chovateli samce kakarikiho rudočelého, klasickou zelenou formu, cca 2,5 měsíce starého – pořízen byl jako ručně dokrmovaný, bohužel začal poslední dobou kousat, proto dávám kvůli dětem pryč..

  Reagovat
 • Hledám osobního asistenta z Blanska nebo blízkého okolí na příležitostné jednodenní případně i vícedenní akce (koncerty, festivaly, výlety, dovolenou, sportovní turnaje…) nebo i na občasnou krátkodobou či dlouhodobou výpomoc v domácím prostředí. Domluva jako přivýdělek, zaplacení daných akcí nebo i dlouhodobý přivýdělek či částečný úvazek. Jsem vozíčkář, mentálně v pořádku, který potřebuje plnou asistenci druhé osoby při všech osobních úkonech. Zaučení jisté v domácím prostředí, možno vše vyzkoušet a na všem se domluvit.
  Požaduji pokud možno řidičský průkaz, spolehlivost, ochotu, schopnost vykonávat ošetřovatelské věci (osobní hygiena, koupání, oblékání, přesuny…). Bylo by dobré si také aspoň trošku vyhovovat (nejlépe společné zájmy). V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o setkání a pohovor pište na asistent-vozickare@centrum.cz. Děkuji

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..