Středoškolákům začaly taneční kurzy

Dělnický dům v Blansku zaplnily 14. září tancechtivé mladé dámy a pánové. Až do Vánoc se budou každý týden setkávat na parketu. 

Dvaačtyřicátou sezónu tanečních kurzů pro středoškoláky zahájili manželé Alena a Jiří Míšenští. Jejich kurzy naučí, poučí i pobaví. Valčík, polka, waltz, blues, tango a mnoho dalších tanců. Nejen kroky, ale i pravidla společenského chování podaná s elegancí, šarmem a vtipem. Nedílnou součástí lekcí je totiž také výchova zaměřená na základní pravidla etikety, jak se obléci při různých příležitostech, jak zvládnout pracovní pohovor a podobně.

Pánů je vždycky nedostatek, proto se dámy musejí střídat. Nejde však o závody, která vyhraje, vše je třeba zvládnout v rámci společenských norem. Nadbytek tanečnic se snaží vyrovnat pár ochotných mladíků z řad obecenstva na balkonu. Nezbývá, než všem účastníkům popřát krásné chvíle strávené na parketu i mimo něj, dobře zvládnuté kroky a příjemná seznámení.

-mha-

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.